HABERLER || HALUK LEVENT'IN KUZENI DEPREMDE VEFAT ETTI!

Sanatçı kimliğinin yanı sıra 2017 yılında kurduğu Ahbap ile çok sayıda insana yardım eli uzatan Haluk Levent, 10 ili yerle bir eden deprem sonrası da başkanı olduğu dernek ile harekete geçti. Kıvanç Tatlıtuğ, İrem Derici, Aras Bulut İynemli ve Edis gibi birçok ünlü ismin de yardımda bulunduğu Ahbap Derneği, maddi ve manevi destekle afet gölgesindeki vatandaşlara ulaşıyor.

Depremin meydana geldiği andan itibaren toplanan yardımları sosyal medyadan duyuran Haluk Levent, bu kez kendi ailesinden üzücü bir haber duyurdu. Göçük altına kalan şarkıcının kuzeni Berke Dönbak'ın hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

"KÜÇÜK KUZENİM KURTARILAMADI"

Twitter hesabından kuzeninin fotoğrafını yayınlayan Haluk Levent, "Ahh ya ahh! Küçük kuzenim Güven Dönbak enkaz altında kaldı. Kurtarılamadı" sözleriyle duygularını dile getirdi.

"BAĞIŞLA BENİ BERKE'M"

Ünlü isim, daha sonra ise "Saniyede çalan telefonlardan, koordinasyon merkezine saniyede bir gelen ihtiyaç sahiplerinden ve bulunduğum yerdeki kargaşadan dolayı Berke'nin yerine Güven'in ismini yazıp tweet attım. Bağışla beni Berke'm! Seni kurtaramadım, bağışla. Annen enkazdan kurtuldu. 'Berke'm nerede?' diyor" şeklinde bir düzeltme mesajı yayınladı.

Adana doğumlu olan Haluk Levent'in takipçilerinden ünlü şarkıcıya baş sağlığı mesajları geldi.

"HATIRIM VARSA ŞU HESABI ŞİKAYET EDİN"

Acı haber sonrası bir paylaşım daha yapan şarkıcı, kendi fotoğrafı ve Ahbap Derneği'nin adını kullanarak dolandırıcılık yapmak isteyen bir hesabı ifşa etti ve "Az önce haber aldığım kuzen için mi üzüleyim, dakika geçmeden sahtekarların türemesine mi? Hatırım varsa şu hesabı şikayet edin. Ey zehir gibi kullanıcılar! Kaçıncı kez yapıyor bunu bu hesap! Desteğinizi bekliyorum" tweet ile tepkisini dile getirdi.

Ünlü isimler tek yürek! Deprem bölgesine destek, Oyuncu Mahir İpek'in yeğenleri enkazdan çıkarıldı!

2023-02-07T12:50:48Z dg43tfdfdgfd