ANKARADAKI KOCA DEHşETINDE KAHREDEN AYRıNTı

Ankaradaki koca dehşetinde kahreden ayrıntı

Ankarada boşanma aşamasındaki eşi tarafından tabancayla vurularak öldürülen anne ile kızı son yolculuklarına uğurlandı.

KIZINI ALIP ANNESİNİN YANINA GİTTİ

Dün saat 15.00 sıralarında, Yenimahalle ilçesi Yeşilevler Mahallesindeki Yeşilvadi Konutlarında meydana gelen olayda, Yakup Koca, 1 ay önce 5 yaşındaki kızını da alıp annesinin yanına giden eşi Semiha Koca ile konuşmak için kayınvalidesinin evine gitti.

SİTENİN KAMERİYASINDA KURŞUN YAĞDIRDI

Semiha Koca ve boşanma aşamasındaki eşi, sitenin kameriyesinde bir araya geldi. Yakup Koca, çıkan tartışmada yanındaki tabancayla önce Semiha Kocaya 6 el, ardından kızı Hilal Nur Kocaya 1 kez ateş etti.

ANNE İLİ KIZI OLAY YERİNDE ÖLDÜ

Yakup Koca, daha sonra aynı silahı başına dayayıp ateşledi. Anne ile kızı olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan Yakup Koca da kaldırıldığı hastanede öldü.

ANNE VE KIZI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Yakınlarının Ankara Adli Tıp Kurumundan cenazeleri teslim aldığı anne ile kızı için Karşıyaka Mezarlığındaki Ahmet Efendi Camisinde cenaze namazı kılındı. Cenazesine yakınları, arkadaşları ve bölge halkının katıldığı Semiha Koca ile kızı Hilal Nur Koca, gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.

HİLAL, 2019 YILININ İLK BEBEĞİ OLARAK DÜNYAYA GELMİŞ

Hilal Nur Kocanın, Ankarada 2019 yılının ilk bebeği olarak dünyaya geldiği, dönemin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçukun, anne ve kızını hastanede ziyaret ettiği ortaya çıktı.

ANNEYİ TEBRİK ETMİŞTİ

Selçuk, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde normal doğumla 2 kilo 840 gram dünyaya gelen Hilal Nur Kocayı kucağına alıp altın takmış, anne Semiha Kocayı da tebrik etmişti.

İlk çocuğunu dünyaya getiren Semiha Koca ile sohbet edip, Hilal Nur bebeğin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesini dileyen Selçuk, "Yeni yıl vesilesiyle doğan her çocuğumuz bizler adına bir umut olur umarım" ifadelerini kullanmıştı.

2024-06-11T11:53:31Z dg43tfdfdgfd