TAHA DUYMAZ'ıN ABLASı SEMIHA DUYMAZ: KARDEşLERIM SAğ çıKACAK, INANıYORUM

Kahramanmaraş Pazarcık'ta dün saat 4.17'de 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaklaşık 30 saniye süren deprem; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da da hissedildi. AFAD, 13.24 sıralarında 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede 7.6 büyüklüğünde bir depremin daha meydana geldiğini duyurdu. Merkez üssünün Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesi olan 7.6'lık depreme derinliği 7 km olarak açıklandı.

KARDEŞİ YARDIM İSTEDİ

Yayınladığı yemek videolarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve Hatay'da yaşayan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ın da ailesiyle göçük altında kaldığı ileri sürüldü. Semiha Duymaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kardeşi Taha Duymaz, ve ailesinin göçük altında kaldığını söyleyerek yardım istedi.

"LÜTFEN YARDIMCI OLUN"

Hesabından paylaşım yapan Semiha Duymaz, "Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında. Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı" ifadelerini kullandı. Taha enkaz altında" ifadelerini kullandı.

Ünlü isimler tek yürek! Haluk Levent deprem bölgesine yardım yapanları açıkladı

"İNANIYORUM İYİ HABER GELECEK"

Sonrasında peş peşe paylaşımlar yapan Duymaz, "Çok merak edenler olmuş kardeşlerimi, Allah razı olsun. Şu an hiçbir haber alamıyorum, kardeşime ulaşamıyorum. Lütfen dua edin" ve "İnanıyorum iyi haber gelecek" mesajlarını paylaştı.

"NE OLUR YARDIM EDİN"

CZN Burak ve AFAD Hatay'ı etiketleyerek bir de video yayınlayan Semiha Duymaz, göz yaşları içerisinde şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"HABER ALMADAN PAYLAŞIM YAPMAYIN"

Sonrasında bir mesaj daha yayınlayan Duymaz, "Lütfen bu durumda haber almadan paylaşım yapmayın. Ben inanıyorum kardeşlerim çok güçlü, sağ salim çıkacaklar" diye yazdı.

Soner Arıca kan bağışı kuyruğunu paylaştı! 'Gurur duydum'

"BU HESAP BENİM DEĞİL"

Semiha Duymaz, TikTok'tan kendi adıyla hesap açıp; "Taha ve Melek'in vefat haberini aldım halamdan" yazan sosyal medya kullanıcısını da ifşa ederek, tepki gösterdi.

Duymaz, "TikTok'tan saçma sapan paylaşım yapanlar, yeter. Bu acı günümüzde bunu yapmayın artık. Bu hesap benim değil. Hâlâ bir haber yok, bekliyoruz. Ulaşmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü sanatçılardan Türkiye’ye destek mesajları

2023-02-07T06:20:44Z dg43tfdfdgfd